4 produktyvumo strategijos

1 val 57 min +papildoma medžiaga
Priskirti mokymą

Kaip per tą patį laiko tarpą padaryti daugiau, patirti mažiau nerimo ir padidinti savo rezultatyvumą?

Mokymų programoje pristatomos 4 konkrečios, efektyvios ir paprastos produktyvumo didinimo strategijos. Tai pagrindinės strategijos, kurios leidžia išvengti pagrindinių produktyvumo klaidų. Kiekvienos strategijos naudojimui ir pritaikymui paaiškinami konkretūs metodai ir įrankiai. Taip pat nurodomi rekomenduojami technologiniai sprendimai (programėlės ir IT platformos) bei paaiškinamas jų naudojimas.

Aktualumas

Norite išmokti padidinti savo produktyvumą? Jums atrodo, kad „nieko nespėjate“, o gal sunku sutelkti dėmesį į atliekamą užduotį?


Ši mokymų programa labiausiai tinka vadybinį, vadovaujamąjį, administracinį ar techninį darbą dirbantiems žmonėms, pvz. - vadovams, projektų vadovams, vadybininkams, pardavimų atstovams, IT atstovams, administratoriams, buhalteriams.

Daugiausia šiame mokymų kurse naudos sau ras tie žmonės, kurie gali daryti įtaką savo dienotvarkei, yra atsakingi už atliekamų užduočių atlikimo kokybę, turi erdvės dirbti savarankiškai ir kurie gali patys pasirinkti savo užduočių atlikimo būdus.

 

Nauda

  • Sužinosite paprastas produktyvumo didinimo strategijas, kurias galėsite lengvai pritaikyti savo veikloje;
  • Atpažinsite blogus laiko panaudojimo įpročius ir juos gebėsite pakeisti efektyvesniais;
  • Susipažinsite su praktiniais įrankiais (programėlės ir internetinės platformos) ir jų naudojimo galimybėmis;
  • Sužinosite kaip efektyviai organizuoti didelį darbų srautą.

Dėmesio! Kartu su šiuo mokymo kursu jūsų laukia papildoma 30 dienų palaikymo programa, skirta padėti ugdyti produktyvumo įpročius. Jūs turėsite galimybę nemokamai užsiregistruoti papildomoje programos dalyje, kurioje savo nurodytu el. paštu kas antrą dieną gausite papildomas video pamokas, video istorijas ir video iššūkius, kurie padės ugdyti produktyvumą!


Priskirti mokymą

Mokymo turinys

Vertinimų komentarai
Bronė
Lektorius aiškiai, dalykiškai, nenuobodžiai išdėstė medžiaga. Greitas seminaro medžiagos pateikimas , kad ir aiškus, šiek tiek trukdo greitam įsisavinimui. Dėkoju organizatoriams ir lektoriui, sėkmės jums. Mokymų forma labai patogi.

Regina
Idomu, bet labai istestas pasakojimas, kai kurie epizodai net pasikartoja. Man atrodo, kad siek tiek labiau koncetruotai pranesimas butu buves per pus trumpesnis ir butu ne taip nuobodu klausyti, o siuo momentu per ilga, nes kalba, komentioja situacija ir pasikartoja mintis kelis kartus ta pati. Aciu, siaip buvo idomu ir Pomodoro metodas ir strategijos, taciau per daug istesta, truko konretumo.

Vera

Renata

Genė
Patiko paskaita:Labai aiškiai ir konkrečiai išdėstyta.

Genovaitė
Labai informatyvi, labai naudinga paskaita. Labai ačiū

Regina
Įdomios strategijos, iš kurių tikrai kurią nors pritaikysiu

Žydrė
Aiškiai ir sistemingai pateikta informacija.

Miglė
Buvo įdomių dalykų, bet galima būtų trumpiau, labai daug perteklinės informacijos

Vytenis
Neblogas seminaras

Vera
Sužinojau daug vertingos informacijos. Ačiū

Januškeviečienė
Patiko. Naudingi patarimai.

(4.62/52 balsai)

KOMENTARAI
52
PERŽIŪROS
1333
mindaugas grajauskas
LEKTORIUS

Profesionalus mokymų treneris, mokymų įmonės „Įdomi mintis“ įkūrėjas ir vadovas. Asmeninių ir šeimos finansų valdymo konsultantas.

Mokymų įmonė