Google Analytics ir Ads (fundamentals)

Mokymai, kurie įeina į rinkinį:


Priskirti

Tai yra dviejų seminarų (Google Analyticks ir Google Ads) vaizdo įrašų komplektas. 

Peržiūrėję šiuos mokymus Jūs įgysite svarbiausias bazines žinias, kurios yra būtinos, norint kurti reklamas Google tinkle bei daryti reklamų ir svetainės efektyvumo analizes.

Google Analytics

 

Google Analytics – tai plačiausiai pasaulyje naudojamas galingas interneto rinkodaros įrankis. Jis leidžia stebėti lankytojų srautus ir elgseną tinklalapyje, matuoti pardavimus ir kitus naudingus veiksmus (konversijas), padeda įvertinti tinklalapio efektyvumą, paskaičiuoti investicijų į reklamos kanalus naudą ir grąžą (ROI). 

Prisijaukinę Google Analytics ataskaitas, galėsite optimizuoti savo tinklalapį, padidinsite reklamos efektyvumą ir, žinoma, pelną. Jei kasdien susiduriate su interneto rinkodara ar e. komercija, tiesiog privalote išmanyti Google Analytics ir jo neribotas galimybes. 

Praktinio seminaro metu galėsite dirbti su savo tinklalapio Google Analytics paskyra. Jau tą pačią dieną pritaikysite gautas žinias ir kartu su Google Analytics galėsite sėkmingai siekti savo verslo tikslų.

 

Google Ads

 

Komunikacijoje dažnai sakoma, kad turinys yra visagalis. Kai kalbame apie interneto rinkodarą arba e. komerciją, visagaliai būna ir keli raktiniai žodžiai. Jie gali pritraukti daugiau lankytojų į jūsų tinklalapį, išskirti jus iš konkurentų būrio ir, žinoma, padidinti pardavimus.

Šie mokymai skirti padėti tau surasti tuos raktinius žodžius ir suprasti visą Google Ads (AdWords) sistemą, dažnai įvardijamą, kaip viena efektyviausių interneto rinkodaros priemonių. 

„Digital Academy“ specialistas pristatys visus pagrindinius Google reklamos formatus, pasidalins praktiniais patarimais apie kokybiškos reklamos kūrimą, o kartu su lektoriumi sukursite ir pirmą reklamos kampaniją Google paieškai.

Išmokę dirbti su Google Ads (AdWords) sistema, neabejotinai įnešite šviežio oro į savo įmonės interneto rinkodarą.

(Nėra balsų)

KOMENTARAI
0
PERŽIŪROS
0

Romuald Nareiko

romuald nareiko

LEKTORIUS

​UAB „Digital Academy“ bendraįkurėjas ir lektorius.

Mokymai
4

Digital Academy, UAB

digital academy, uab
Interneto rinkodaros mokymų ir sertifikavimo centrą „Digital Academy“ įkūrę vieninteliai Lietuvoje „Google“ sertifikuoti lektoriai organizuoja teorinius ir praktinius interneto rinkodaros mokymus.