Login 2014: Multi-platform Online Audience Measurement

login 2014: multi-platform online audience measurement

26 min + klausimai lektoriuiNežinote, kodėl interneto auditorijos matavimas yra svarbus? Kam jis reikalingas? Norėtumėte sužinoti, kam reikalingi slapukai?

 

Piotr Ejdys  -  „Gemius SA“ prezidentas ir vienas iš didžiausios interneto tyrimų ir konsultacijų bendrovės Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regione įkūrėjų, pristato savo istoriją: kaip jis pradėjo verslą, kuo užsiima. Taip pat, papasakos, kaip jis pradėjo naudoti technologijas, kurios apskaičiuoja internetinių vartotojus, su kokiais iššūkiais jis susidūrė. Taip pat, paaiškina, kas yra slapukai ir ką jie Jums duoda. Pasakoja interneto auditorijos matavimo istoriją. Ir, žinoma, atsako į auditorijos klausimus.

 

Vertinimų komentarai

Danutė
Mokymą vertinu puikiai

26 min + klausimai lektoriui
(1.00/1 balsas)

KOMENTARAI
1
PERŽIŪROS
20

Piotr Ejdys

piotr ejdys

PRANEŠĖJAS

Piotr Ejdys baigė studijas Varšuvos universitete, kuriame pasirinko dirbtinio intelekto specializaciją. Savo akademinės karjeros metu paskelbė daugybę straipsnių apie teorinę kompiuteriją ir tyrimų te

Login

login
LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse, kasmet sutraukiantis daugiau nei 80 pranešėjų ir 3500 dalyvių iš viso pasaulio.