Investicija, kuri atsiperka

  nuo 2011 m.
  4000+
  200+

Kodėl mes esame ir kodėl turime rūpėti vartotojams?

VersloKursai.lt atsirado dėl specialistams kylančio poreikio greitai gauti reikiamų žinių. Kai susiduri su klausimu, kurį reikia išspręsti šiandien, nėra laiko laukti kitą mėnesį vyksiančių mokymų. Tokiu atveju VersloKursai.lt yra puiki pagalba, nes atsakymus gauni čia ir dabar ir iš tų pačių lektorių, į kurių seminarus, vyksiančius kitą mėnesį, registruotumeisi.

Keičiantis pasaulinėms tendencijoms ir vis daugiau įmonių diegiant nuotolinio mokymosi (elearning) sistemas, VersloKursai.lt yra vienintelė viešai prieinama lietuviška mokymų platforma, skirta verslo profesionalams.

Iš kur atsiradome? Kaip kilo mintis daryti video mokymus?

Nuotolinių video mokymų platforma VersloKursai.lt pirmiausia atsirado iš asmeninio poreikio. Jei trumpai, istorija tokia: baigi mokyklą, po to universitetą, pradedi dirbti ir supranti, kad yra begalė dalykų, kuriuos turėtum mokėti, bet nemoki. Tuomet pradedi vaikščioti į mokymus, seminarus ir suvoki, kad norint nuolat tobulėti, nebelieka laiko dirbti. Dėl šios priežasties gimė video mokymų platforma, padedanti taupyti laiką.

Su kokiais iššūkiais susidūrėme kurdami savo projektą?

Kai kurie žmonės yra įsitikinę, kad bet kokį atsakymą galima rasti youtube. Galbūt, bet yra du „bet“.

#1 BET – teks skirti daug laiko atsirenkant iš tiesų kokybišką medžiagą.

#2 BET – paprastai profesionalūs lektoriai nemokamuose video pasako, ką daryti, tačiau klausimas „kaip daryti?“ taip ir lieka neatsakytas.

Organizuodami VersloKursai.lt mokymus mes ieškome profesionalių lektorių, kurie aiškiai ir konkrečiai atsako į klausimą „kaip?“: Kaip pradėti savo verslą? Kaip padidinti pardavimus? Kaip valdyti projektus? Kaip motyvuoti darbuotojus? Kaip įveikti stresą? Ir daugybė kitų „kaip?“.

Kam mes kuriame? Kas mūsų klientas?

Nuotolinius video mokymus mes kuriame motyvuotam verslui:

  • Gediminui, kuris vadovauja nuosavai įmonei ir siekia, kad ji augtų;
  • Renatai, kuri rūpinasi kelių šimtų įmonės darbuotojų tobulėjimu;
  • Tomui, kuris ieško būdų dvigubai padidinti prekės ženklo žinomumą;
  • Natalijai, kuri kasdien bendrauja su klientais ir vykdo pardavimo procesus;
  • Ir Tau, jei nori tobulinti asmenines bei profesines kompetencijas ir sėkmingai kilti karjeros laiptais.

Nesvarbu, esi įmonės ar skyriaus vadovas, personalo, rinkodaros ar pardavimų specialistas – mūsų video mokymų platformoje rasi sau naudingų mokymų. Galiausiai, juk nebūtina mokytis tik to, ką ir darai kiekvieną dieną. Paruošėme ne vieną dešimtį mokymų asmeniniams įgūdžiams ir kompetencijoms lavinti.

Kas mus veda į priekį?

Mes, VersloKursai.lt komanda, esame mokymų entuziastai, per metus aplankantys daugybę mokymų. Ir viskas tik dėl to, kad savo vartotojams atrinktume pačias naudingiausias temas ir profesionaliausius lektorius. Atranką darome preciziškai. Norime, kad VersloKursai.lt vardas būtų siejamas su kokybiškais mokymais, kurie neša realią naudą įmonei ir besimokančiam specialistui.

Turite klausimų, norų, pastebėjimų? Visuomet galite su mumis susisiekti el. paštu info@verslokursai.lt arba telefonu +370 628 80008