Joshua Partridge

joshua partridge

YAHOO


Joshua Partridge‘as nuo 2010 m. pabaigos yra „Yahoo!“ mažmeninės prekybos vadovas Europos regione, vadovaujantis šio portalo auditorijos sudarymo strategijai ir tiriantis internetinės reklamos rinką.

Jo pagrindinės pareigos yra vystyti „Yahoo!“ portalo elektroninę komerciją ir plėsti auditoriją 9-iose pagrindinėse rinkose, tarp kurių yra Pietų ir Centrinė Afrika,  Šiaurės šalys, Rumunija, Graikija, Beniliuksas ir Turkija. Taip pat Joshua yra atsakingas už ryšių su vietiniais pardavimų partneriais palaikymą ir stiprinimą, pardavimo operacijų valdymą, rinkos plėtimo strategijų kūrimą ir įgyvendinimą, pardavimų ir partnerystės vystymą, vietinio produkto paleidimo valdymą ir „Yahoo!“ prekinio ženklo reklamavimą įvairiais kanalais: per žiniasklaidos agentūras, bendraujant su klientais ir pristatant tikslinėse konferencijose.

Prieš tai Joshua dirbo „Yahoo!“ rinkos plėtimo komandoje veiklos ir strategijos vadovu bei pardavimų operacijų Europos, Vidurinių Rytų ir Afrikos regione vadovu.

Joshua Partridge‘as anksčiau yra dirbęs tokiose didelėse pramogų industrijos kompanijose kaip „The Walt Disney Company“ ir „NBC Universal“. Johua turi aistrą kelionėms ir sportui. Jis yra kilęs iš Australijos, tačiau šiuo metu gyvena Šveicarijoje, kur yra įsikūrusi portalo „Yahoo!“ Europos, Vidurinių Rytų ir Afrikos regiono būstinė.