Tamás Ács

tam s cs

PRANEŠĖJAS


Gemius, Agentūrų segmento vadovas (EMEA regionas)


Dėka savo profesinio atsidavimo ir atkaklumo, Tamas yra laikomas vienu iš geriausių interneto srities profesionalų savo šalyje.

Dar būdamas jaunas pasiekė, kad „Gemius Vengrija“ taptų didžiausia internetinių tyrimų kompanija šalyje. Nuo 2011 metų balandžio Tamas tapo atsakingu už „gemiusDirectEffect“ prekinio ženklo vystymą ir valdymą visose šalyse, kur „Gemius“ teikia savo paslaugas. Nuo 2012 metų sausio Tamas yra atsakingas už „Gemius“ grupės paslaugas, teikiamas agentūrų segmentui . Jis rūpinasi, kad visos su „Gemius“ grupe bendradarbiaujančios agentūros galėtų kuo tiksliau išmatuoti savo ir klientų veiklos internete efektyvumą.

Tamas turi tarptautinės ekonomikos išsilavinimą, kurį įgijo “College of Szolnok” aukštesniojoje mokykloje Vengrijoje 2005 metais. Tais pačiais metais jis pradėjo ir savo karjerą „Gemius Vengrija“, kuri kartu su „Ipsos“ teikia Vengrijos rinkai oficialia internetinės reklamos valiuta laikomus „gemius/Ipsos Audience“ tyrimo duomenis, o taip pat yra populiariausio šalyje internetinių kampanijų stebėjimo įrankio „GemiusDirectEffect“ tiekėja Vengrijos rinkai.