Jūratė Boguckaitė

jurate boguckaite

LEKTORĖ


Daugiau nei 15 metų mokymus vedanti lektorė. Taip pat turi sertifikatą darbuotojų kompetencijų vertinimui  ir mokymų vedimui naudojant Facet5 ir Inscape Publishing metodikas (DiSC asmenybės elgsenos  vertinimui, C.A.R.E. darbo komandoje efektyvumo vertinimui, Work Expecation darbuotojo motyvacijos ir lūkesčių vertinimui).

Be to, veda vadovavimo seminarus aukščiausios ir viduriniosios grandies vadovams, pardavimų vadybininkams ir vadovams, klientų aptarnavimo specialistams.

Jūratė Boguckaitė yra parengusi ir vedanti mokymus  efektyvaus vadovavimo, pardavimų valdymo ir didinimo, klientų aptarnavimo, streso ir konfliktų valdymo darbe, darbuotojų motyvacijos ir įmonės  vidinės komunikacijos temomis.

Taip pat lektorė turi ilgametę vadovaujančio darbo patirtį tarptautinėse kompanijose. Buvo atsakinga už įmonės pardavimų planavimą ir praktinį planų vykdymą bei viduriniosios grandies vadovų ugdymą.

Ekspertizės sritys - įmonių konsultavimas, veiklos efektyvumo analizė, mokymai, seminarai, asmeninio tobulėjimo konsultacijos.

Pranešėjo mokymai