Dovydas Varkulevičius

dovydas varkulevicius

VERSLI LIETUVA

 

VšĮ „Versli Lietuva“ verslumo departamento direktorius, Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos Alumni klubo valdybos pirmininkas.

Dovydas turi patirties verslumo, vadovavimo, vadybos, verslo konsultavimo ir pardavimų srityse. 2002 m. Vilniaus Universiteto Tarptautinėje verslo mokykloje įgijo Tarptautinės verslo vadybos magistro laipsnį, pagal Erasmus-Socrates programą 1999-2000 metais studijavo Švedijos Jonkoping universitete.

VšĮ „Versli Lietuva“ verslumo departamentui Dovydas vadovauja nuo 2011 metų. Prieš tai jis yra dirbęs tokiose įmonėse kaip Narbutas & Ko, AB „Lietuvos Telekomas“, „Comliet“. 2004 m. Dovydas Varkulevičius buvo logistikos kompanijos „Lex System GmbH“ rinkodaros ir pardavimų direktorius Baltijos šalyse.

2005 m. pradžioje sugalvojo ir įgyvendino Magazines.lt projektą, kuriame buvo atsakingas už internetinės parduotuvės, pagrįstą elektroniniais atsiskaitymais, kūrimą,  tiesioginių ir telemarketinginių pardavimų valdymą, projekto rinkodarą, darbą su didžiausiais tiekėjais ir personalu. Vėliau dirbo konsultantu darbo paieškos portale Manager.lt, pardavimų vadovu draudimo įmonėje „AIG Life“. 2009-2011 m. buvo e-komercijos procesų konsultavimo įmonės „Procurement Partners“ generalinis direktorius.

2012 m. birželio 1 d. dalyvavo interneto konferencijoje ir kartu su „StartupHighway“ vadovu Roku Tamošiūnu skaitė pranešimą „Startup Nitro“.