Timo Poijarvi

timo poijarvi

HITLANTIS IŠRADĖJAS


Timo Poijarvi yra vienas iš muzikinio portalo Hitlantis.com kūrėjų ir interaktyvių pažinimo žemėlapių platformos (angl. „cognitive maps“) išradėjų. Be to, ji pats reguliariai rašo ir kuria muzika.

Timo Poijarvi turi didelę tarptautinę verslo ir partnerystės vystymo patirtį tiek pramogų, tiek informacinių technologijų srityse. Ilgalaikės praktikos dėka yra išsiugdęs puikius vadovavimo gebėjimus bei įvaldęs intelektualinės nuosavybės teisių tradicinėje ir interneto erdvėje apsaugos subtilybes. Jis turi gerą supratimą to, ko jaunimas tikisi iš pramogų ir žiniasklaidos priemonių. Jo veikla apima muzikos ir kitų pramogų mobilizavimą.

Timo Poijarvi 1992-1994 metais Markkinointi institute (Suomija) studijavo Tarptautinę reklamą, o 1996-2000 metais – rinkodarą Kingstono universitete (Jungtinė Karalystė).

Darbo karjerą Timo Poijarvi pradėjo 1990 metais įsidarbindamas elektroninių prekių gamintojos „Sony Music“ Suomijos padalinyje, kur buvo atsakingas už ryšius su visuomene ir produkto vadybą. Vėliau pradėjo dirbti „Sony Music“ Europos padalinyje kaip laisvai samdomas rinkodaros konsultantas. 1998-2000 metais Timo dirbo Suomijos programinės įrangos kompanijoje „Teamware Group“, kur buvo atsakingas už įvairių renginių (seminarų, mokymų ir pan.) organizavimą. Taip pat jis yra dirbęs verslo plėtros vadovu pramogų industrijoje, mokymo konsultantu, pramogų sprendimų konsultantu, o 2009-2011 buvo muzikinio portalo Hitlantis.com viceprezidentu.

Šiuo metu Timo Poijarvi yra interaktyvių pažinimo žemėlapių platformas kuriančios kompanijos „Cognitive Maps“ generalinis direktorius ir prezidentas.