Grzegorz Wojcik

grzegorz wojcik

MIH INTERNET EUROPE VADOVAS


Grzegorz Wojcik yra „MIH Internet Europe“ / „Allegro Group“ organizacijos , vykdančios elektroninės komercijos ir žiniasklaidos veiklą, ryšių su visuomene vadovas.

Grzegorz Wojcik turi didelę patirtį skaitmeninės žiniasklaidos ir elektroninės komercijos srityje. Per pastaruosius 15 metų jis aktyviai užsiima interneto verslo valdymu ir vystymu kaip strateginis ir operatyvinis vadovas. 

Jis prisijungė prie „MIH“ pradėjęs dirbti „Allegro Group“ 2009 metais iš pradžių kaip vyriausiasis informacijos vadovas ir tarptautinių operacijų direktorius, o vėliau tapo „Allegro Group“ skyriaus, atsakingo už „Allegro“ padalinių veiklą 14-oje Europos šalių, generaliniu direktoriumi.

Grzegorz  patirtis apima naujų interneto galimybių įdiegimą didžiausioje Lenkijos radijo stotyje „RMF FM“. Taip pat jis įkūrė naujienų portalą Interia.pl, kurio viceprezidentu buvo 7 metus nuo jo atsiradimo iki įsitvirtinimo rinkoje. Grzegorz dirbo ir „ITI Group“, valdančioje televizijos kanalų tinklą, Lenkijoje pirmaujantį interneto portalą bei kitas žiniasklaidos priemones.

Grzegorz  Wojcik buvo stebėtojų tarybos pirmininku „Lenkijos interneto tyrimų“ (PBI) bendrovėje, kur buvo atsakingas už interneto standartų nustatymą, apjungiant 6 didžiausių interneto konkurentų patirtį. Be to, jis pristatė „Gemius/PBI“ interneto rinkos matavimo metodiką, kuri šiuo metu naudojama visame pasaulyje.