Tęstinių mokymų centras, UAB

testiniu mokymu centras, uab

TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, veikianti nuo 2008 metų. Teikiame profesionalias konsultavimo paslaugas įmonėms ir fiziniams asmenims, pritaikydami individualius sprendimus, kuriuos sudarome nuoseklios poreikių analizės dėka. Mūsų išskirtinumas – aiškiai įvardinti klientų lūkesčiai; individualus sprendimas, formuojantis reikiamus įgūdžius; įgūdžiai, atnešantys apčiuopiamą rezultatą po mokymų programos.

„Tęstinių mokymų centras“ komandoje dirba 3 konsultantai, kurie yra savo srities profesionalai. Esant poreikiui, bendradarbiaujame su kitais partneriais, kurie yra orientuoti į ilgalaikius pokyčius. Garantuojame seminarų organizavimo profesionalumą bei kokybišką paslaugų suteikimą viso mokymosi laikotarpio metu.


Mūsų ekspertinės sritys: vadovavimas ir valdymas, pardavimas ir pardavimo valdymas, įtaka ir komunikacijos valdymas, asmeninis efektyvumas, viešieji ryšiai, laiko planavimas, delegavimas.

Maksimalias pastangas sutelkiame į tai, kad įmonėms ir fiziniams asmenims galėtume pateikti individualius sprendimus, kuriančius ilgalaikius pokyčius.