Vega Dikčienė

vega dikciene

PSICHOLOGĖ


Psichologė, sertifikuota ugdymo trenerė ir koučingo specialistė (International coaching Academy), UAB „Talentų namai“ mokymų plėtros vadovė, partnerė


Vega Dikčienė yra sukaupusi daugiau nei 15 metų praktinę patirtį psichologinio konsultavimo, personalo ugdymo, mokymų bei personalo kompetencijų kėlimo srityse.

Per pastaruosius trejus metus yra pravedusi virš 2.000 kontaktinių mokymo valandų. Vadovaujant personalo valdymo ir mokymų projektams, vedant mokymus, bendradarbiaujant su verslo ir viešojo sektoriaus organizacijomis yra sukūrusi ar adaptavusi mokymo programas bei pravedus mokymus ugdančio vadovavimo (koučingo), personalo nepiniginio skatinimo, viešo kalbėjimo, „didelių“ pardavimų (pagal SPIN techniką), derybų, konfliktų ir streso valdymo bei asmeninio efektyvumo temomis. Jos vesti mokymai bei teikiamos konsultacijos yra labai gerai vertinamos mokymų dalyvių. Apie tai byloja atsiliepimai po mokymų bei gautos rekomendacijos.


Vega Dikčienė konsultavo ir mokė:
• Verslo įmones: Eurovaistinė, Cgate, Utenos trikotažas, Klaipėdos Smeltė, Audimas, Biovela, Utenos mėsa, Paroc, Ingman ledai, Mažeikių nafta, Swedbank, Omnitel, Bite, DNB, Fazer Kepykla, Vilsota, Birštono mineraliniai vandenys
• Institucijas ir asociacijas: VU Karjeros centras, Achemos mokymo centras, NETA, INFOBALT, LINPRA, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija, Maisto ir veterinarijos priežiūros tarnyba, Palangos savivaldybės administracija, LDRMT, AISEC, Atsakingo verslo ir mentorystės institutas ir kt.
• Mokyklas ir kitas švietimo įstaigas: Vilniaus privati gimnazija, Vilniaus statybininkų rengimo centras, Kauno maisto pramonės mokykla ir kitos švietimo įstaigos; viduriniųjų mokyklų vadovu, mokytojus ir specialistus.

Pranešėjo mokymai