Rimvydas Židžiūnas

rimvydas zidziunas

LEKTORIUS


Emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistas, mokymų projektų „Social Games" įkūrėjas ir vadovas, asmeninio efektyvumo treneris

Rimvydas yra sukaupęs 14 metų mokymų vedimo ir asmeninio konsultavimo patirtį. Nuo 1997 metų iki šiol savo mokymų centre veda emocinio intelekto lavinimo kursus. Šiuos kursus baigė šimtai labai įvairių žmonių: nuo studentų iki garsių menininkų ir žymių verslininkų. Visi kursų dalyviai išskiria aukštą Rimvydo kaip specialisto darbo meistriškumą ir pedagoginę patirtį. Rimvydas yra praktikas, visus savo sugebėjimus ir žinias realizavęs savo profesinėje veikloje bei asmeniniame gyvenime.

2001 metais įkūrė meno ir kultūros centrą „Stiklo karoliukai", kuris kartu su Vilniaus Užupyje įsikūrusia galerija „Stiklo karoliukai" eksponavo meno kūrinius, kurie yra sukurti žinomų menininkų, baigę emocinio intelekto lavinimo kursus. Taip pat jis ketverius metus dirbo pardavimų skyriaus vadovu, trejus metus vadovavo savo paties įkurtai įmonei Sankt Peterburge (Rusija). Sukaupęs daug asmeninės patirties nuo 2003 m. pradėjo dirbti nepriklausomu verslo konsultantu ir lektoriumi, vedė motyvacinius mokymus vadybininkams, efektyvaus valdymo ir lyderystės seminarus vadovams, nuolat vykdė individualaus mokymo (couching) sesijas.

Rimvydo vedami mokymai labai įvairūs, padedantys subalansuoti visus vidinius, dvasinius atradimus su išoriniais sėkmingo gyvenimo atributais.

Pranešėjo mokymai