Renato Valdez Olmos

renato valdez olmos

CARDCLOUD ĮKŪRĖJAS


Verslininkas, dizaineris, pranešėjas iš Amsterdamo, Olandijos

Jis daugelį metų dirbo kaip interaktyvaus dizaino specialistas, o vėliau ėmė kurti savo verslus. Jo įkurtos kompanijos „Postmachina“ (vartotojo sąsajos dizaino agentūra) ir „CardCloud“ (skaitmeninių vizitinių kortelių keitimosi sistema) yra sėkmingiausi šiuo metu veikiantys Renato verslai. Šiuo metu jis kuria naują mobiliąją aplikaciją, padėsiančią atidžiai stebėti ligonių sveikatos būklę.

Renato Valdes Olmos ne tik yra kompanijos „CardCloud“ įkūrėjas, bet šiuo metu ir jos generalinis direktorius. Pelningą olandų dizaino įmonę „Postmachina“ jis įkūrė 2007 metais kartu su kolega Paulu Geurtsu.

Renato yra aktyvus pradedančiųjų verslininkų patarėjas olandų „startup“ organizacijoje „STIKK“, skirtoje informacinių technologijų kompanijoms. Taip pat jis yra vienas iš „The Next Speaker“ - bendruomenės, pristatančios naujųjų technologijų ekspertus - pranešėjų.

Renato Valdes Olmos turi Interaktyvios žiniasklaidos magistro laipsnį, kurį įgijo Atvirame universitete (Open University) Londone ir Sąveikos dizaino bakalauro laipsnį, įgytą Utrechto menų mokykloje.