Medicinos verslo akademija, UAB

medicinos verslo akademija, uab

MVA yra tarptautinė, į medicinos verslą orientuota konsultavimo kompanija, dirbanti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Lietuvos rinkoje Medicinos Verslo Akademija veikia nuo 2003 m. pavasario.

MVA tikslas – kelti farmacijos kompanijų ir vaistinių profesionalumą, remiantis kompleksiniais verslo sprendimais. Čia dirba profesionalūs konsultantai, turintys medicinos verslo patirties.

Misija – sprendžiame visas medicinos verslo kompanijų problemas, susijusias su personalu: jo trūkumu ir profesionalumo didinimu.


Mūsų  vertybės:                         

  • Profesionalumas. MVA veikla administruoja žmones, turinčius medicininį ir vadybinį aukštąjį išsilavinimą. Kompanijos darbuotojai ir konsultantai turi ilgalaikę vadybinę patirtį   tarptautiniame  versle ir farmacijos srityje.
  • Partnerystė. MVA nesiekia tik parduoti savo paslaugas. MVA siekia surasti naudingiausią klientui sprendimą, kuris užtikrintų ilgalaikius partnerystės santykius.
  • Atvirumas. MVA tiki, kad verslo požiūriu, pridėtinė vertė gali būti sukuriama tik atvirais ir sąžiningais sprendimais. Todėl jokie užkulisiniai žaidimai orientuoti į asmeninę, o ne į verslo naudą yra netoleruotini.
  • Verslo etika. MVA dirba tik pagal verslo etikos normas.

Organizatoriaus mokymai