Verslo klientų atiliepimai

 

Arminas Krikščiūnas. UAB "Laneda" direktorius

„Esame labai patenkinti pardavimų efektyvumo kursu ir visa jūsų nuotolinių mokymų platforma. Ir labai gerai, kad yra pardavėjų vertinimo testas, o nesibaigia viskas tik mokymų peržiūra.“

 

Audronė Pociuvienė. Compensa Life Vienna Insurance Group SE grupės vadovė

„Nuotolinius mokymus vertiname labai gerai. Seminarų temos kaip tik buvo pagal mūsų darbo pobūdį (pardavimus), lektoriai  - savo darbo žinovai. Nauda ta, kad galima peržiūrėti seminarą mums patogiu laiku, o žiūrint tiesiogiai – atsiranda motyvacija visai darbo dienai.“
 

Ingrida Razutienė. Marketingo specialistė, UAB “Ravak Baltic”

„Nuotoliniai mokymai jau nebe ateitis, o dabartis ir VersloKursai.lt mokymai man labai naudingi, nuolat rekomenduoju juos savo draugams, kolegoms ir pažįstamiems. Jie ne tik  prisideda prie mano profesinio tobulėjimo, bet ir sutaupo begalę laiko, nes galiu klausyt juos laisvu nuo darbo ir kitos veiklos laiku“.
 

Rūta Kunigonienė. Personalo projektų vadovė, Personalo sprendimai

„Mano nuomone,mokymai interaktyvioje aplinkoje VersloKursai.lt – puikus būdas nuotoliniu būdu įgyti naujų įgūdžių, gilinti žinias. Nors pats ugdymo formatas ir nesuteikia bendražmogiško ryšio pajūčio, patogumas ir lakoniška mokymų forma atperka tai su kaupu. Internetiniai seminarai gali būti stebimi man patogiu metu, o tai sąlygoja didesnę dėmesio koncentraciją ir atidumą. Neabejotinas tokio ugdymo formato pranašumas – lankstumas ir galimybė seminaro medžiagą peržiūrėti pakartotinai. Nuotolinis mokymas, visų pirma, akivaizdžiai sutaupo nemažai laiko, taip pat suteikia galimybę geriau įsigilinti į pateikiamą informaciją – kursus galima žiūrėti net kelis kartus. Tai pastebimai palengvina mokymosi procesą, leidžia išklausyti daug žinių suteikiančius seminarus net neišeinant iš namų. Būtinai rekomenduočiau Verslokursai.lt projektą kitiems, nes manau, kad ši mokymo programa daugeliui mano pažįstamų galėtų palengvinti saviugdos procesuose tiek profesinėje, tiek asmeninėje sferoje.“
 

Ignas Iljinych. Pardavimų projektų vadovas, Laisvoji Banga

"Internetiniai  mokymai turi ir pliusų, ir minusų. Žinoma, gyvas bendravimas nepakeičiamas. Internetu dingsta galimybė reaguoti į lektoriaus dėstomą medžiagą, lektoriams reaguoti į studentus. Kita vertus, mokantis internetu atsiranda be galo vertinga galimybė iš karto darbe taikyti, išbandyti, eksperimentuoti su seminaruose išgirstais metodais, strategijomis. Nauda, kurią pajutau mokymų metu – noras kuo greičiau išbandyti, tai ką išgirdau. Būtent dėl to internetinis mokymų formatas man ir patiko. Po kiekvieno seminaro, pirmas dalykas ką veikiu tai: pasidarau kavos, peržvelgiu savo dienotvarkę, tada dar kartą peržiūriu seminaro konspektuką (seminaro metu  būtinai rašausi ranka tai, kas man atrodo svarbiausia – klausimus, įžvalgas, schemas ir struktūrą) ir nusprendžiu, ką ir kaip išbandysiu.Šiuos mokymus rekomenduočiau visiem, kas motyvuotas mokytis ir tobulėti.  Manau ši mokymų forma leidžia ne tik įgyti naujų žinių bei įgūdžių, bet ir susisteminti  jau žinomą informaciją."
 

Karolina Ridikaitė. Reklamos projektų vadovė, Utenos diena

"Mokymai internetu turi pakankamai daug privalumų – galiu stebėti tiesioginę transliaciją, tačiau po pietų galiu peržiūrėti ir įrašą, taip pat užduoti klausimus, diskutuoti su kitais „studentais“, o mokytojų intarpai (kartais anekdotai) tikrai priverčia nusišypsoti. Po mokymų pagaunu save galvojant, kad „Dabar laikas įkvėpti ir į situaciją pažvelgti iš kitos pusės...“ Per mokymus pateikta teorinė medžiaga perauga į praktiką, nes stengiuosi išgirstą informaciją taikyti savo kasdieniame darbe. Šiuos mokymus tikrai rekomenduočiau kitiems."

 

Rūta Pulokaitė. Rinkodaros vadovė, saugos tarnyba UAB „GRIFS AG“

"VersloKursai.lt - tai labai patogus įrankis, siekiantiems saviugdos ir žinių atnaujinimo. Mokymų formatą vertinu teigiamai, nes seminarus galima peržiūrėti 3 kartus, tai gana optimalus seminaro peržiūrų kiekis, nes vieni žiūri seminarą vienąkart, kiti mėgsta patikusius seminarus peržiūrėti daugiau kartų. Nuotoliniai mokymai yra naudingi, visų pirma dėl to, kad seminaro stebėjimas nuotoliniu būdu leidžia labiau susikoncentruoti, nes galiu savarankiškai pasirinkti ramią, mokymuisi nuteikiančią aplinką, taip pat galiu pati nuspręsti, kuris laikas peržiūrai man tinkamiausias (juk būna dienų lyg tyčia, o čia dar ir seminaras. Susitelkti sunku, vadinasi ir naudos mažiau). Antra, seminaras (bet tas, kurį aš stebėjau) yra gerai organizuotas – garso pakanka (būna, kad pranešėjas negirdimas dėl netinkamai veikiančio garso įrangos), neblaško dėmesio kiti seminaro klausytojai (būna, kad seminaro metu labiau girdi diskusijas tarp klausytojų, nei pranešėjo kalbą). Trečia, seminarą galiu peržiūrėti su kolega, kuriam jis taip pat yra aktualus, galime sustabdyti įrašą ir jį aptarti - lankstu.Neabejoju, kad šis nuotolinių mokymų projektas prisideda prie profesinio tobulėjimo. Ar apie projektą VersloKursai.lt turėtų žinoti kuo daugiau žmonių? Tikrai, taip. Jau rekomendavau savo kolegoms."
 

Aušra Jesiskienė. Direktorė, UAB „Veroturas“

"Palaikau idėją, kad nuotoliniai mokymai yra ateitis. VersloKursai.lt projektą vertinu teigiamai visais klausimais. Pagrindinė nauda - nereikia išlaidauti kelionei, derintis prie savo planų, tiesiog gali žiūrėti, kada turi laiko. Labai patogu."
 

Agnė Vitkauskienė. MB "AJ Projects" direktorė

“Nors nuotoliniai mokymai turi savų minusų, tačiau šiais laikais tai yra nepakeičiamas dalykas tiems, kurie taupo savo laiką, nes juk viesiems esamiems ir būsimiems verslininkams laikas - pinigai. Manau, kad nuotoliniai mokymai dėl didelio žmonių užimtumo ateitytje tik dar labiau populiarės, nes jie tikrai gali prisidėti prie profesinio tobulėjimo ir suteikti naudingų žinių. Esminė šių kursų nauda: patogumas laiko ir vietos atžvilgiu, lankstumas. Verslokursai.lt jau rekomendavome, rekomenduojame ir rekomenduosime visiems savo draugams ir partneriams. Sėkmės!”
 

Rokas Bužinskas. Vadybininkas, VšĮ „Sveikatos oazė“

VersloKursai.lt mokymus vertinu labai teigiamai. Sveikintinas dalykas, kad mokytis galima bet kur ir bet kada, taip sutaupant ir taip mums svarbų laiką. Dar labiau galime planuotis dienotvarkę. Patogu, kad mokymo metu lengviau galima sukoncentruoti dėmesį, valdyti pašalinius trukdžius. Rekomenduočiau VersloKursai.lt kitiems, žinodamas, jog tai yra tikrai naudingas ir vertas dėmesio puslapis.”
 

Marius Misiūnas. MB ML Grupės narys

„Nuotoliniai mokymai – ateitis? Taip. Visas rankas kelių į viršų, keliu nykštį ir spaudžiu LIKE. Kokie bebūtų mokymai, nuotoliniai, universitetiniai ar savamoksliai, visi jie yra ateitis ir tobulėjimas. Nes tik besimokydami, mes tobulėjame. Patogiai besimokydami mes dar labiau tobulėjame, todėl esame dėkingi Jums, kad esate. Nuotolinių mokymų formatas patogus: radai laiko, prisėdai, pažiūrėjai, atsakei į klausimus, gavai pažymėjimą. Vieną kart žiūrėdamas, kažko nepastebėjai, kažką praleidai - pažiūri dar kartą ir jau matai kitomis akimis ir girdi tai, ko dar neišgirdai ar neatkreipei dėmesio.  Pagrindinė nauda: patogumas, lankstumas, operatyvumas. Žodžiu, vien tik -umas. Kokie bebūtų kursai, jie visi prisideda prie tobulėjimo, o jeigu patogus laikas ir formatas žiūrėti/klausyti Verslo kursų, tai ypatingai prisideda prie tobulėjimo, juk viskas, jeigu patinka tai, kas daroma, turi geresnį pasisekimą.  Apie VersloKursai.lt turėtų žinoti kuo daugiau žmonių - kuo daugiau tobulėjančių žmonių, tuo lengviau gyventi. Kuo daugiau išmanančių verslo subtilybių, tuo lengviau dirbti.”
 

Lina Rudaitienė. Projektų vadovė, UAB “Absoliuta”

“Šiais pastovaus “bėgimo” laikais Verslokursai.lt projektas yra puiki galimybė sau patogiu laiku, ne būtinai darbo metu, ramiai, be skubėjimo peržiūrėti video-mokymus, įsigilinti į pateikiamą informaciją, sustoti ties aktualesnėmis temomis atidesniam įsiklausymui, apmastymui. Mokymai įvairūs, bet svarbu vedimo profesionalumas, informacijos savalaikiškumas, originalumas. VersloKursai.lt mokymus vertinu palankiai, gana geras formatas. Seminarų temos kai kada viena kitą papildo – gaunasi testinis mokymas. Patinka galimybė rinktis individualiai labiau reikalingą temą. Visai prasmingas testavimas, tikrai paskatinantis ne paviršutiniškai “perbėgti” pateiktas idėjas, rekomendacijas, padeda jas įsiminti. Pagrindinė nuotolinių mokymų nauda - galimybė neskubant įsisavinti informaciją, paanalizuoti, palyginti, vertingesnes mintis susikonspektuoti, paieškoti pritaikymo, pan. Šie mokymai padeda tobulėti profesinėje srityje, ypač, jei ir toliau seks su laikmečiu “koja kojon”. Visai prasminga į mokymus įtraukti kuo daugiau įvairaus lygio ir veiklos įmones – juk visose dirba žmonės, kuriems tikrai visuomet atsiras, ko išmokti.” 
 

Rasa Siudikienė. Direktorė, FoxiAD

“Nuotolinių mokymų platformą palaikome idėjiškai ir praktiškai diegdami panašias e-mokymosi svetaines, portalus. VersloKursai.lt - tai patogi galimybė mokytis. Ypač įmonių vadovams ir komandoms, kurių esminis pranašumas - savalaikis informacijos gavimas. Tai taip pat puiki galimybė mokytis ramioje aplinkoje, ne sausakimšoje konferencijų salėje. Mokymasis patogiu metu, o ne tada kai seminarų organizatoriai pritraukia lektorius. Tai visų išteklių taupymas: laiko, darbuotojų ir pinigų - juk nereikia gaišti laiko kelionėse į seminarus, eikvoti kuro. Tokiu būdu saugom aplinką. Šie mokymai prisideda prie profesinio tobulėjimo. Rekomenduočiau tokią galimybę mokytis ir kitiems.”
 

Alina Striškienė. Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos direktorė

"Nuotoliniai mokymai - tai lankstus, efektyvus, perspektyvus mokymosi būdas. Platus temų spektras, galimybė pasirinkti laiką, pasitikrinti įgytas žinias. Tokie mokymai prisideda tiek prie profesinio, tiek prie asmeninio tobulėjimo."
 

Robertas Kibildis. Autoreka.ltauto-detales.lt vadovas

„Nuotoliniai mokymai labai patogu, nes mes esame Šiauliuose ir nereikia vykti į Vilnių ar Kauną... Mokymų formatas labai tinkamas ir aiškus. Vienas iš privalumų, kad galima žiūrėti patogiu mums metu. Kad ir kaip keistai nuskambėtų, bet esminė nuotolinių mokymų nauda - jei kokios minties nesupratai, gali iš naujo perklausyti ir įsisamoninti. Mokymai duoda naujų žinių, naujų minčių ir tai skatina tik tobulėti. Tokius projektus reikia populiarinti, kad kuo daugiau žmonių žinotų. VersloKursai.lt rekomenduočiau ir kitiems, esu persiuntęs ne vieną nuorodą su mokymais.“
 

Kęstutis Totoraitis. BonsaiSodas.lt įkūrėjas ir savininkas

“VersloKursai.lt - tai puiki idėja, duodanti daug įdomių žinių. Mokymų struktūra įdomi, nenuobodi. Patogu, kad nereikia vykti į mokymų vietą ir gaišti laiką, galima kursus peržiūrėti bet kada. Šis projektas tkrai gali ir jau prisideda prie profesinio tobulėjimo :)”


 

Evaldas Venskutonis. Marketingo vadovas Grey Cardinal Partners UAB

„Ši mokymų platforma gera. Manau, kad VersloKursai.lt gali prisidėti prie profesinio tobulėjimo. Nei vienas nesam tobulas ir kiekvienas visada dar ras kur pagilinti savo žinias. Didžiausia nuotolinių mokymų nauda - nereikia vykti į seminarus, gaišti laiką kelionėms, buvimui tenai. Klausyti gali bet kada, bet kuriuo sau patogiu metu.“


 

Giedrė Kęstaitytė. Pardavimų vadybininkė Laisvalaikio namai „NAUTILUS“

“Labai naudingas puslapis. Lektoriai portale pateikia daug vertingų verslo sprendimų. Sužinoma naudingų dalykų, kuriuos galima panaudoti darbe. Pateikiama daug paprastų ir įtikinamų pavyzdžių iš praktikos. Manau, nuotoliniai mokymai tikrai prisideda prie darbuotojų tobulėjimo.”
 

Arvyda Kavaliauskienė, pardavimų koordinatorė, www.transport.marisa.lt

"Viskas tinka ir patinka. Labai gerai, kad yra baigimo pažymėjimai, man jie nėra labai aktualūs, bet tarkim tiems, kuriems reikia dokumento, kad buvo išklausytas vienas ar kitas seminaras, manau tai turi didelę reikšmę. Nuotoliniai mokymai naudingi tuo, kad nereikia vykti į kursus ir sugaišti kaip minimum visą dieną, galima tobulintis patogiu žmogui metu ir žinoma tai yra pigiau."
 

 Lolita Misiūnaitė. www.savi-self.com

"Nuotoliniai mokymai geras sprendimas žmonėms, kurie dėl įvairių priežasčių neturi galimybes atvykti į gyvą seminarą, bet turi poreikį ir norą mokytis. Didžiausias nuotolinių mokymų privalumas – galimybės mokytis patogiu laiku ir daug kartų peržiūrėti medžiagą. www.verslokursai.lt siūlo pakankamą verslo temų spektrą už prieinamą kainą, patogią  aplinką, aukštą aptarnavimo lygį. Tikrai šį puslapį rekomenduočiau savo draugams ir klientams."

 

Milda Gaulienė. Viešųjų ryšių specialistė, Kauno apskrities viešoji biblioteka

VersloKursai.lt  mokymus vertinu palankiai. Manau, kad nuotoliniai mokymai vis labiau populiarės ir bus plačiai naudojami, nes taupo laiką, sudaro galimybes tobulėti paprastai ir patogiai. Seminarų temos, lektoriai atitinka mano domėjimosi sritis. Šaunu, kad yra galimybė peržiūrėti seminarą bet kuriuo laisvu metu. Mokymai labai prisideda prie profesinio tobulėjimo, nes gilina turimas žinias ir suteikia naujų. Pagrindinė mokymų nauda tai, kad žiūrint juos savo laisvalaikį galima praleisti kokybiškai, rinktis patinkančias temas ir autoritetingus lektorius. Ar apie projektą Verslokursai.lt turėtų žinoti kuo daugiau žmonių? Atsakymas – taip. Šiuos mokymus rekomenduoju savo draugams, kolegoms ir kitiems aplinkiniams.“
 

Žanas Radzys. Vadovas, IMSG

“Kiekvienas žmogus, kuris galvoja apie savo ateitį, turėtų mokytis nuolatos ir visko. Būna tokių žmonių, kuriems pritrūksta drąsos nuvykti į seminarus ar tam tikrus mokymus, todėl jie gali nevaržomai pamatyti viską internetu. Manau tai yra tik pliusas kiekvienam. Žmonės praranda savo brangu laiką beieškant įvairios informacijos internete ar kur nors kitur. Jie tiesiog užėję į verslokursai.lt gali susirasti tai, ko jiems trūksta, kokių žinių jiems reikia. Suradę jie gali investuoti į save ir tobulėti. :) Jeigu mano draugams ar artimiesiems iškiltų problema arba žinių trūkumas – būtinai rekomenduočiau VersloKursai.lt.”

Gediminas Micuta. Direktorius, UAB “Savi Finansai”

“Palaikau idėją, kad nuotoliniai mokymai – ateitis. Projektą VersloKursai.lt vertinu palankiai. Labai gerai, kad nėra laiko apribojimo seminaro peržiūrai po jo įsigijimo ir, kad galiu savo nuožiūra dėlioti laiką, kada ir kokį seminarą mokintis. Tikrai manau, kad VersloKursai.lt prisideda prie mano profesinio tobulėjimo. Apie šį projektą turėtų žinoti kuo daugiau žmonių, todėl ir pats jį rekomenduoju aplinkiniams.”

 

Mantas Kasulaitis. Direktorius UAB "MD centras"

“Kuo toliau tuo sunkiau rasti laiko mokymams, o nuotolinių mokymų dėka galima juos išklausyti radus laisvo laiko ar tiesiog išklausyti per kelis kartus. VersloKursai.lt projekte viskas labai patinka, tiek kursų pateikimas, tiek lektorių sugebėjimas pritraukti dėmesį. Kaip ir žiūrėjimas tris kartus, labai gerai sugalvota, norint daugiau įsigilinti ir įsiklausyti, galima mokymus peržiūrėti dar kartą. Vienintelis minusas, kad negalima gyvai bendrauti su dėstytojais, užduoti jiems klausimų ir diskutuoti su jais. Pagrindinė nuotolinių mokymų nauda – tai galimybė ramiai, susikoncentravus žiūrėti mokymus ir į juos įsigilinti ir analizuoti. Šis projektas tikrai prisideda prie profesinio tobulėjimo. Ne vienam kolegai jau esame pasakoję ir rodę jūsų projektą.”
 

Aurimas Kasperavičius.  UAB "METIMPEX"

„Nuotoliniai mokymai sutaupo daug brangaus laiko. VersloKursai.lt vertiname labai gerai, labai puikus projektas. Formatas geras, seminarų temos aktualios ir naudingos, lektoriai patinka tie, kurie sugeba seminarą pateikti „kitaip“, nes tai geriau įsimenama informacija.  Galima būtų tik pridurti, kad viskas puiku, tik aišku tobulėjimui ribų nėra.“
 

Deividas Šliažas. Svetainių kūrimas Deos.lt

“Šiais laikais žmonės vis labiau nebeturi laiko net paprasčiausiems dalykams, ką jau kalbėti apie mokslą. Pažvelgus į vakarų šalis, ypač Ameriką, aiškiai matyti tendencija - nuotoliniai mokymai su laiku tik augs. Pirmą, taupomas laikas, antrą - tai patogu ir paprasta. Verslokursai.lt vertinu labai teigiamai. Seniau tokio dalyko labai pasigesdavau, tegdavo naudotis užsienio portalais siūlančiais kursus ir seminarus. Visada maloniau mokytis sava kalba, beto vietiniaj lektoriai labiau suvokią būtent Lietuvos rinkos tendencijas ir niunsus, kurie labai skiriasi nuo vakarų šalių. Todėl labai apsidžiaugiau kai sužinojau apie šitą projektą. Žmogus pats turi pirmiausiai norėti tobulėti, tuomet jam atsivers visi keliai link to. Verslokursai.lt puikus šaltinis šiam tikslui pasiekti. Laikas, patogumas, didelis pasirinkimas skirtingų temų, visos naujausios krypys ir opios temos apie kurias gali sužinoti. Kuo daugiau žinių ir kompetencijos gaus mūsų visuomenė, ypač verslininkai, tuo daugiau matysime pokyčius į gerą. Kai iš šaknų pasikeis visas mūsų verslininkų mentalitetas, pasikeis ir pati visuomenė. Aiškiai galime matyti tai lyginant vakarų šalių verslininkų mentalitetą ir kompetencija su tarkime NVS šalių verslininkais. Lietuviai manau šiuo metu yra kažkur per vidurį ir po truputi keliauja tinkama linkme.”
 

Renata Rimkevičienė. Seomarketing.lt

“Taip sparčiai plintant naujosioms technologijoms, daugelį dalykų galime padaryti internetu: apsipirkti, užsisakyti bilietus, mokytis taip pat galime internetu, neišeidami iš namų. Manau, kad ateityje visi mokymai bus nuotoliniai. Galime mokytis, kad ir kurioje pasaulio vietoje bebūtume. Man labai patinka VersloKursai.lt formatas. Labai patogu susirasti medžiagą, jei man reikalinga pagilinti žinias kokioje nors temoje, tai galima lengvai padaryti. Ir galimybė seminarą peržiūrėti ne vieną kartą padeda įsiminti visą naudingą informaciją, kas labai svarbu - pasižymėti. VersloKursailt gali prisidėti prie kiekvieno iš mūsų profesinio tobulėjimo. Kiekvienoje srityje, jei norime neatsilikti turime nuolat tobulinti savo profesinius įgūdžius, kitaip prarasime kvalifikaciją. Su VersloKursai.lt žinias tobulinti yra paprasta ir lengva, nes galime tai daryti kada mums patogu. Nuotoliniu būdu mokytis daug patogiau, nes tai galima daryti savaitgaliais, gamtoje. Nereikia specialiai važiuoti i mokymo vietą. Taip sutaupome laiko, kurio mums nuolat trūksta. Šį projektą itin rekomenduočiau savo kolegoms, draugams. Nes čia galima rasti daug naudingų mokymų, taip pat galima peržiūrėti kai kurių vykusių seminarų įrašus. Tai puiki galimybė, tiems, kuriems nepavyko sudalyvauti viename ar kitame renginyje.”
 

Kotryna Zenevičiūtė. Projektų vadovė UAB "Laurus Real Estate"

„Nuotoliniai mokymai atveria galimybę mokytis nepaisant laiko ar atstumo apribojimų: galime pasirinkti mums labiausiai tinkantį laiką, taip pat reikšmės netenka ir tai, kur mokymai vyksta. Visgi, yra ir minusas – kur kas sudėtingiau mokymų metu gaunamas grįžtamasis ryšys. Žiūrėdami įrašą negalime replikuoti, klausti ar kitaip daryti įtaką mokymų eigai: stebime, bet ne dalyvaujame. Iš kitos pusės, nuotoliniai mokymai lengvai leidžia planuoti laiką – tiksliai žinome, kiek jie truks, galime sustabdyti, atsukti, pakartoti, jei kažko nesupratome pirmą kartą. Verslokursai.lt mokymus mūsų įmonės darbuotojai vertina teigiamai dėl suteikiamos galimybės žiūrėti seminarus patogiu metu bei patogioje vietoje. Tai labai prisideda prie profesinio tobulėjimo, net ir tuo atveju, jei mokymų metu išgirstame jau žinomą informaciją. Juk kartojimas tik įtvirtina žinias ir padeda jas efektyviau taikyti praktikoje. Ši nuotolinių mokymų platforma puikiai pritaikyta tiek pavieniams žingeidiems asmenims, tiek ir visoms besimokančioms organizacijoms.Mūsų kolektyvas Verslokursai.lt platformai linki plėsti mokymų sritis, didinti mokymų skaičių ir tobulėti – manome, kad einate teisingu keliu :)“
 

Marijus Eidietis. Pruduktų grupės vadybininkas, Gedeon Richter atstovybė Lietuvoje

“Palaikau idėją, kad nuotoliniai mokymai - ateitis. Mokymai visuomet reikalingi, nes žmonės domėjosi ir domėsis viskuo. Mokymų, kursų pasiūla didelė ir laimi tie, kas pasiūlo patogesnį paslaugos prieinamumą. Nuotoliniai mokymai – būtent tai ir yra. Šių mokymų formatas geras. Temos – vienos įdomios vieniems, kitos kitiems, tad kuo tų temų daugiau – tuo geriau. Lektoriai – neturiu specialių komentarų, manau kad visi jie savo srities žinovai, o asmenybiniai bruožai – čia jau simpatijų ir skonio reikalas. Seminarų pakartotinė peržiūra – labai svarbi ir reikalinga funkcija. Lygiai taip pat svarbu galimybė peržiūrėti medžiagą bet kuriuo patogiu metu. Nuotolinių mokymų nauda - patogu, ekonomiška laiko, kelionės kaštų atžvilgiu, lengviau prisiderinti prie darbo grafiko, galima peržiūrėti namuose ar kitoje patogioje, konfortiškoje vietoje. Esu įsitikinęs, kad nuotoliniai mokymai prisideda prie profesinio tobulėjimo. Apie šį projektą turi žinoti ir kiti, kad būtų kuo daugiau protingų žmonių. Rekomenduoju.” 
 

Inga Siminonienė. Direktorė, Jobfit.lt

“Nuotoliniai mokymai puiki galimybė mokytis, tada kai turite laiko. Jums nebūtina važiuoti, derintis darbo metu prie numatytų mokymų grafiko. Labiausiai man priimtina galimybė peržiūrėti seminarą patogiu metu. Esant poreikiui, sustabdyti ir toliau tęsti peržiūrą. Esu pasinaudojusi galimybe dar kartą peržiūrėti man patikusį seminarą, užpildyti klausimyną ir įvertinti pažangą.”


 

 Darijus Bratkauskas. Laisvai samdomas logotipų dizaineris, designator.co

“Mano manymu, nuotoliniai mokymai yra labai potenciali mokymosi forma. Asmeniškai man, buvo labai naudinga informacija apie internetinės svetainės struktūrą, savęs pozicionavimą internete ir klientų pritraukimo būdus. Šias žinias pritaikysiu tiek internete, tiek bendraujant su potencialiais klientais. VersloKursai.lt leidžia puikiai įsisavinti turimą medžiagą, o trumpas testas gale galutinai įtvirtina gautas žinias. Šią svetainę rekomenduočiau visiems norintiems tobulėti savo veikloje, o galbūt ir atrasti kažką naujo.” 

 
 
Greta Rauličkytė. Alytaus kolegijos studentė (Multimedija, dizainas ir leidybos technologijos)
 
“Šis nuotolinis mokymąsis jau yra neatsiejama visuomenės dalis. Žmogus papildomai gali tobulintis ir įgyti naujų žinių. Taip pat gali laisvu laiku, kad ir naktį mokytis, kai nesimiega, o tokiu metu jokios mokymo įstaigos jau nebeveikia. Iš tikrųjų, labai apsidžiaugiau atradus tokią svetainę. Galima seminarą sustabdyti ir peržiūrėti likusią dalį kai tik atsilaisvinu. Puikūs mokymai, yra begalė seminarų, iš kurių galiu rinktis.  Be abejonės, VersloKursai.lt prisideda prie mano profesinio tobulėjimo, nes plečia akiratį, sužinau daugiau naudingos informacijos, kuri yra neatsiejama nuo mano studijuojamos srities, be to, tai privalu žinoti, juolab kai mūsų visuomenė vis tobulėja technologiniu požiūriu. Juk verslas keliasi į internetinę erdvę, kur išlaikyti savo poziciją tikrai yra svarbu. Tai savarankiškas mokymosi būdas, kuris reikalauja ir pačio pastangų ieškantis ir pritaikant informaciją praktikoje. Taigi, mano manymu, žmogus įgyja daugiau savarankiškumo, žingeidumo, atsakomybės. Apie šį projektą būtinai turėtų sužinoti kiekvienas.”