Renginiai

„Verslo trikampis“ J. Jasinskio g. 16 C, LT-03163 Vilnius

Kūrybiškumas versle: Design thinking įrankiai ir praktika (lekt. V. Matusevičiūtė)

Design thinking metodas skitas visiems, ieškantiems praktinio įrankio, kuris padėtų kūrybiškai spręsti verslo problemas. Tai procesas ir įrankių rinkinys, padedantis nuosekliai kurti naujus produktus ir paslaugas, spręsti sudėtingas problemas ir inicijuoti pokyčius organizacijose.

Daugiau informacijos ›

„Verslo trikampis“ J. Jasinskio g. 16 C, Vilnius

Nuo Amato prie Verslo. Verslininko įpročių formavimas (lekt. N. Jasinavičius)

Daugelis verslo savininkų svajoja valdyti savo verslą gerokai lengviau ir uždirbti daugiau pelno. Tačiau dažnai realybė tokia, kad vadovai negali atsitraukti nuo savo verslo nei dienos, kad procesai „nesugriūtų". Visgi išeitis yra.

Daugiau informacijos ›

„Verslo trikampis“ J. Jasinskio g. 16, Vilnius

Laiko ir veiklos valdymas pardavimuose (TMD partners)

Mokymas skirtas įvairaus lygmens darbuotojams organizacijose, kurie atlieka pardavimo funkcijas, tiesiogiai bendrauja su klientais ir yra asmeniškai atsakingi už pardavimų veiklos planavimą ir vykdymą, iškeltų pardavimo tikslų pasiekimą.

Daugiau informacijos ›

09:30

„Verslo trikampis“ J. Jasinskio g. 16, Vilnius

Kaip nusistatyti teisingą kainą? (lekt. I. Radavičienė)

Renginio data bus tikslinama. Kaip pateikti kainą, kad ji atrodytų patraukli pirkėjui? Ar visada nuolaidos "vilioja"? Kaip turi būti užrašyta kaina, kad ji patrauktų pirkėjo akį? Šių mokymų dėka teisingai nusistatysite savo produktų / paslaugų kainą ir įvertinsite jų konkurencingumą.

Daugiau informacijos ›