Šypsokitės ir jums pasiseks!

Net jeigu jums labai sunku, jums bloga nuotaika, klientas neturi matyti jūsų emocijų. Todėl išbandykite veiksmingą pagalbininką – šypseną. Kiekvienas žmogus gali parodyti apie 250 tūkst. veido išraiškų ir šypsena yra viena iš jų. Vis tik ką daryti, jeigu diena pasitaikė kaip niekad sunki ir neturite nė menkiausio noro bendrauti su klientais? Sakoma, kad jeigu trisdešimt sekundžių stovėsite prieš veidrodį ir šypsositės, pasikeis jūsų nuotaika. Išbandykite šia techniką.

Tam, kad susirauktume, mes panaudojame 17–18, o tam kad nusišypsotumėm, virš 47 veido raumenų. Gal todėl mums taip sunku šypsotis? Tačiau šypsena veide visuomet veda jus link norimo rezultato.  

Šypsena daro žmogų patrauklų, o tai kartais gali išgelbėti ir gyvybę. Pasak lektorės, netgi gydytojai mieliau rūpinasi patraukliais ir maloniais klientais ir dažniau juos apžiūri. Galime daryti išvadą, kad maloniau būti šalia žmogaus, kuris spinduliuoja pozityvumą. Žmogus šypseną priima kaip atvirumo gestą. Šypsena stiprina imuninę sistemą, tad jei šypsositės bendraudami su klientu, tai jums bus tik į sveikatą.